Ste investor a chcete kúpiť „zabehnutú“ firmu? Ponuku firiem s prevádzkou nájdete tu. Prípadne ste si už našli podnik - firmu, do ktorého chcete vstúpiť po vlastnej línii. Hľadáte však niekoho, kto Vám s prevzatím firmy pomôže? Využite služby našej advokátskej kancelárie s tímom účtovníkov, ktorá má v tejto oblasti mnohoročné skúsenosti. 

Chcete predať svoju firmu ?

Ste predávajúci? Chcete predať „zabehnutú“ firmu? Chcete byť zaradený do ponuky overených firiem s prevádzkou, ktorých predaj odporúčame a zastrešujeme? Pomôžeme Vám! V rámci transakčného poradenstva pomáhame aj tým, ktorí chcú svoju spoločnosť predať.  Napíšte nám a my sa Vám obratom ozveme.

Máte záujem o poradenstvo pri predaji či kúpe firmy ?

Kontaktujte nás na tel. čísle 0238 102 974 alebo prostredníctvom emailu: info@maronekpartners.sk

Ako ohodnotiť predávanú/kupovanú firmu

Momentálne pracujeme na akvizícii firiem v oblasti strojárenstva, priemyslu a dopravy. Viete ako ohodnotiť firmu? Najlepšie je „spojiť“ majetkovú a výnosovú metódu ocenenia podniku, získate najpresnejšiu hodnotu. Viete ako predísť vykradnutiu „know –how“? Predávajúci chce predať, kupujúci kúpiť. Čo ak je však kupujúci z konkurencie a zaujíma ho pod zámienkou kúpy podniku len know – how predávajúceho? Aké informácie odkryť a aké nechať v utajení? Ako zabezpečiť mlčanlivosť o „citlivých“ ekonomických veličinách vyplývajúcich z účtovných zostáv? Ako kupujúcemu zvýšiť istotu, že subjekt ktorý kupuje je naozaj taký „aký ho vidí“ a nielen „skreslená a číslami nafúknutá bublina“? Vitajte „vo svete akvizícii a transakčného poradenstva“, kde s nami nájdete odpovede.

Akvizícia spoločnosti je o práve, ekonomike a daniach

Akvizícia spoločnosti, či už eseročky alebo akejkoľvek inej, však nie je len o práve, ale aj o ekonomike a daniach. Tie môžu byť navyše ešte dôležitejším faktorom, ako samotné právne ošetrenie. Výhodou je, že v našom tíme máme 4 účtovníkov, takže vieme v záujme čo najlepšieho riešenia „spájať“ právo, ekonomiku i dane.

Prečo využiť služby našej Advokátskej kancelárie

 • Máme oprávnenie na poskytovanie právnych služieb- nič neriskujete - ako advokátska kancelária máme samozrejme na poskytovanie právnych služieb licenciu. Neriskujete tak prípadné opletačky s políciou, ktoré hrozia klientom "subjektov z internetu, ktoré na poskytovanie právnych služieb za odmenu nemajú oprávnenie.
 • S registráciami akcií u centrálneho depozitára máme bohaté skúsenosti
 • Osobné stretnutia a konzultácie v príjemnom prostredí - sídlime v Bratislave Ružinove, kde vás radi privítame v našich priestoroch.
 • Konzultácie a pomoc aj na diaľku - aj keď preferujeme osobné stretnutia vieme poskytnúť veľa služieb aj na diaľku s využitím moderných technológií. 
 • Nič neriskujete - sme poistení na 1 500 000€ - ako advokátska kancelária sme samozrejme poistení na škody spôsobené pri výkone povolania. Od roku 2010 sme však túto poistku ešte nemuseli využiť, čo tiež dokazuje precíznosť a kvalitu nami odvedenej práce.

Ako prebieha spolupráca s nami

 1. Telefonicky na tel. čísle: +421 238 102 974 alebo prostredníctvom formulára nižšie nás kontaktujte.
 2. Zodpovieme si základné otázky a dohodneme si osobné stretnutie
 3. V závislosti od toho či chcete firmu kupovať alebo predávať sa dohodneme na ďalšom postupe
< >

Čo o nás hovoria naši klienti

všetky referencie


všetky referencie

Vybrané referencie

VŠETKY REFERENCIE

Marônek&Partners v médiách

 • Finweb
 • Plus 7 dní
 • TA3
 • Hospodárske noviny
 • Trend
 • RTVS
VŠETKY PUBLIKÁCIE

Mám záujem o poradenstvo pri predaji či kúpe podniku

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.