Nemusíte ísť k notárovi ani na matriku

Prevody realizujeme prostredníctvom autorizácie zmluvy, čo v praxi znamená overenie totožnosti účastníka prevodu bez prítomnosti notára. Advokát teda môže s autorizačnou knihou a samotnou zmluvou navštíviť účastníka prevodu aj u neho doma vo večerných hodinách aj cez víkend. To je nesporná výhoda najmä pri vysporiadaní parcely, ktorú vlastní aj desať subjektov (v praxi je nesmierne komplikované chodiť s každým účastníkom k notárovi v pracovné dni). 

Máte záujem o prevod nehnuteľnosti?

Zavolajte nám na tel. číslo 0238 102 974 alebo napíšte email na: info@maronekpartners.sk

Zastupovať Vás pred katastrom a spísať zmluvu za odmenu môže len advokát

Právne služby za odmenu, vrátane spisovania listín o právnych úkonoch a zastupovanie pred štátnymi orgánmi, môže poskytovať len advokát. Len ten je autorizovaným subjektom s licenciou. Ak „to robí“ niekto bez takejto licencie, tak to uskutočňuje neoprávnene. Riskuje tak trestné stíhanie za neoprávnené podnikanie v zmysle § 251 Trestného zákona. Je to teda na Vás, či budete „riskovať opletačky“ s políciou, ktorá v poslednom čase zaznamenala množstvo trestných oznámení od Slovenskej advokátskej komory zameraných práve voči takýmto konaniam. 

Prečo využiť služby našej advokátskej kancelárie

 • Máme oprávnenie na poskytovanie právnych služieb - nič neriskujete - ako advokátska kancelária máme samozrejme na poskytovanie právnych služieb licenciu. Neriskujete tak prípadné opletačky s políciou, ktoré hrozia klientom "subjektov z internetu", ktoré na poskytovanie právnych služieb za odmenu nemajú oprávnenie.
 • Máme bohaté skúsenosti a prax so zápismi do katastra nehnuteľností
 • Sledujeme aktuálne zmeny v zákonoch - legislatíva na Slovensku sa neustále mení. "Vzory" na internete platné pred rokom dnes už nemusia byť aktuálne. Nehnuteľnosti majú obrovskú hodnotu, neriskujte odmietnutie zápisu a prípadné komplikácie s tým spojené. 
 • Osobné stretnutia a konzultácie v príjemnom prostredí - sídlime v Bratislave Ružinove, kde vás radi privítame v našich priestoroch.
 • Konzultácie a pomoc aj na diaľku - aj keď preferujeme osobné stretnutia vieme poskytnúť väčšinu služieb aj na diaľku s využitím moderných technológií. 
 • Nič neriskujete - sme poistení na 1 500 000€ - ako advokátska kancelária sme samozrejme poistení na škody spôsobené pri výkone povolania. Od roku 2010 sme však túto poistku ešte nemuseli využiť, čo tiež dokazuje precíznosť a kvalitu nami odvedenej práce.
 • Vzdelávame začínajúcich podnikateľov a zdieľame naše vedomosti - Pravidelne sa vyjadrujeme pre rôzne média - Hospodárske noviny, RTVS, TREND, TA3, Zisk Manažment, ktoré isto uznáte oslovujú len expertov v danej oblasti.  Zároveň sme pre vás pripravili sériu ebookov s hodnotnými radami pre začínajúcich podnikateľov.

Ako prebieha spolupráca s nami

 1. Telefonicky na tel. čísle: +421 238 102 974 alebo prostredníctvom formulára nižšie nás kontaktujte.
 2. Po akceptácii cenovej ponuky sa dohodneme na termíne Vašej návštevy u nás v kancelárii.  
 3. Na základe Vašej predstavy a dodaných údajov pripravíme dokumenty potrebné na prevod nehnuteľnosti a zápis do katastra nehnuteľností. 
 4. Dokumenty podpíšete v sídle našej advokátskej kancelárie, prípadne na inom mieste a v čase, ktoré si vyberiete. Prídeme som zmluvou za Vami. Ďalej sa už o nič nestaráte.
 5. Vybavíme Vám prepis nehnuteľnosti na katastri.
 6. Odovzdáme Vám všetky dokumenty spolu s faktúrou, ktorú v lehote splatnosti uhradíte.
 7. V prípade vášho záujmu Vám pomôžeme s inými právnymi službami o ktoré budete mať záujem.
< >

Čo o nás hovoria naši klienti

všetky referencie


všetky referencie

Vybrané referencie

VŠETKY REFERENCIE

Marônek&Partners v médiách

 • Finweb
 • Plus 7 dní
 • TA3
 • Hospodárske noviny
 • Trend
 • RTVS
VŠETKY PUBLIKÁCIE

Mám záujem o kúpu / predaj nehnuteľnosti

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.