Založenie spoločnosti je komplikovaný proces, ktorý si vyžaduje veľa času, energie, ako aj dostatočné právne povedomie. Pre úspešné založenie s. r. o., a. s., prípadne inej právnej formy, ako sú komanditná spoločnosť, verejná obchodná spoločnosť či organizačná zložka zahraničnej spoločnosti, je preto vhodné využiť služby skúsených advokátov. Založenie firmy cez našu advokátsku kanceláriu využilo už viac ako 1000 klientov. V referenciách klienti najviac oceňujú našu odbornosť, rýchlosť komunikácie a osobný prístup. Založením vašej firmy cez nás získate odborné právne poradenstvo, komfort, vyhnete sa byrokracií a ušetríte 50% na súdnych poplatkoch ( 150€ pri zakladaní s. r. o. resp. 375 € pri zakladaní a. s.) a ďalších približne 90€ na živnostenských a notárskych poplatkoch. Dokumenty vám pripravia na mieru naši advokáti, nie neosobné online formuláre. 

Máte otázky k Založeniu firmy?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0238 102 974 alebo prostredníctvom emailu: info@maronekpartners.sk

Prečo využiť služby našej Advokátskej kancelárie

 • Máme oprávnenie na zakladanie firiem - nič neriskujete - ako advokátska kancelária máme samozrejme na poskytovanie právnych služieb licenciu. Neriskujete tak prípadné opletačky s políciou, ktoré hrozia klientom "subjektov z internetu, ktoré na poskytovanie právnych služieb za odmenu nemajú oprávnenie.
 • Získate čas a ušetríte si energiu - dodáte nám údaje, podpíšete dokumenty a viac sa o založenie firmy nestaráte. Všetko zabezpečíme za Vás.
 • Založíme vašu firmu rýchlo a bez vašich starostí - využijeme k tomu naše skúsenosti, ktoré sme získali vďaka založeniu viac ako 1000 spoločností. To nás radí medzi kancelárie s najväčšou praxou a skúsenosťami v tejto oblasti.
 • Vďaka technológií elektronického podpisu, ktorý využívame šetríte stovky € na poplatkoch štátu 
 • Osobné stretnutia a konzultácie v príjemnom prostredí - sídlime v Bratislave Ružinove v novostavbe, kde vás radi privítame v našich nádherných priestoroch.
 • Konzultácie a pomoc aj na diaľku - aj keď preferujeme osobné stretnutia vieme poskytnúť väčšinu služieb aj na diaľku s využitím moderných technológií. 
 • Nič neriskujete - sme poistení na 1 500 000€ - ako advokátska kancelária sme samozrejme poistení na škody spôsobené pri výkone povolania. Od roku 2010 sme však túto poistku ešte nemuseli využiť, čo tiež dokazuje precíznosť a kvalitu nami odvedenej práce.
 • Vzdelávame začínajúcich podnikateľov a zdieľame naše vedomosti - Pravidelne sa vyjadrujeme pre rôzne média - Hospodárske noviny, RTVS, TREND, TA3, Zisk Manažment, ktoré isto uznáte oslovujú len expertov v danej oblasti.  Zároveň sme pre vás pripravili sériu ebookov s hodnotnými radami pre začínajúcich podnikateľov.

Extra služby:

 • Spájame právo, ekonomiku a dane - Z praxe vieme, že pohľad právnika, účtovníka a daňového poradcu môže byť diametrálne odlišný. Na rozdiel od väčšiny kancelárií, ktoré riešia len právny rozmer veci spolupracujeme s účtovníkmi a daňovými poradcami aby sme pre vás - našich klientov navrhli riešenia, ktoré sú najlepšou kombináciou všetkých týchto pohľadov. 
 • Poradíme s výberom tej správne formy - Aj keď je s.r.o. najpoužívanejšia právna forma, nemusí byť pre váš podnikateľský zámer najvhodnejšia. Radi poradíme a posúdime, prípadne vám odporučíme inú právnu formu. Máme skúsenosti so zakladaním všetkých právnych foriem od s.r.o, a.s., SE, k.s., v.o.s. či organizačných zložiek. Naša kancelária patrí k priekopníkom, nebojíme sa nových prístupov a založili sme historicky prvú j. s. a. na Slovensku. 
 • Pripravíme nadštandardnú spoločenskú zmluvu - V prípade viacerých spoločníkov vám pripravíme kvalitnú spoločenskú zmluvu, ktorá bude riešiť všetky budúce možnosti a nastaví "pravidlá hry" do budúcna. 
 • Ochránime vás a vašu firmu do budúcna - pripravíme pre vás všetku zmluvnú dokumentáciu so zamestnancami, obchodnými partnermi. Navrhneme zmluvy tak, aby bolo prípadne vymáhanie pohľadávok rýchle a čo najmenej zaťažilo váš cashflow. Ochránime vašu identitu registráciou ochrannej známky, zastúpime vás v prípadných sporoch. Budeme vašim partnerom nielen pri zakladaní firmy ale počas celého vášho podnikateľského života. 
< >

Čo o nás hovoria naši klienti

všetky referencie


všetky referencie

Marônek&Partners v médiách

 • Finweb
 • Plus 7 dní
 • TA3
 • Hospodárske noviny
 • Trend
 • RTVS
VŠETKY PUBLIKÁCIE

Vybrané referencie

VŠETKY REFERENCIE

Mám záujem o založenie firmy

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.