banner
JUDr. Ján Marônek
JUDr. Ján Marônek - 5. decembra 2016

Záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach

Nie sme len tí, čo chodia na súdy a úrady v kravatách a oblekoch. Nie sme len právnici. Sme taktiež „normálni“ ľudia, ktorí žijú a chcú žiť obyčajný život. Záleží nám na našom Slovensku, jeho prírode, krajine a kultúre. Chceme aby každý projekt, na ktorom participujeme bol prínosom aj pre „nás všetkých“. Snažíme sa podporovať dobré a pre spoločnosť prospešné projekty „pro bono“. 

Radi by sme s vami zdieľali niekoľko záberov zo záchrany starého ekologického sadu na Myjavských kopaniciach. V záujem zachovania starých ovocných odrôd v oblasti Bielych Karpát sme vysadili cez 30 stromov. Dúfame, že aj týmto prispejeme k zachovaniu biodiverzity starých ovocných drevín v regióne Myjavských kopaníc.  

záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach AK Maronek Partners Záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach  obr. 1 záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach AK Maronek Partners Záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach obr. 2 záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach AK Maronek Partners Záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach obr. 3 Záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach AK Maronek Partners Záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach obr. 4 záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach AK Maronek Partners Záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach obr. 5 záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach AK Maronek Partners Záchrana a revitalizácia ekologického sadu na Myjavských kopaniciach obr. 6

Zdieľajte:

Mohlo by Vás zaujímať