banner

ZAČIATOK PODNIKANIA

Obrázok sekcie

Chcete podnikať a neviete ako začať ?  Navštívte nás ! Pomôžeme Vám realizovať Vaše podnikateľské projekty.

PRÁVNE PORADENSTVO V TEJTO OBLASTI:

 

NA ČO MYSLIEŤ NA ZAČIATKU?

Na výber vhodnej právnej formy Vášho podnikania. 

Chcete podnikať a neviete ako začať ? Vybrať si na podnikanie živnosť, eseročku alebo zvoliť „niečo“ menej „tradičné“ ? Čo takto Európska spoločnosť, JAS, družstvo ? Ste investor, „start – upista“, resp. ste sa obaja „stretli“ a potrebujete „posadiť“ spoločný projekt a spoluprácu do správneho právneho rámca ? Vedeli ste, že od prvého januára 2017 budeme mať novú právnu formu jednoduchej spoločnosti na akcie ? Práve použitie tohto právneho inštitútu bude možno pre Vás tou správnou voľbou.  Navštívte nás ! Poradíme Vám, čo je pre Váš projekt najlepšia voľba. Verte nám. Viac ako tisíc úspešných zápisov do obchodného registra z nás urobilo špecialistov na obchodný register a korporátne právo.

Na ochranu Vášho podnikania. 

Čo Vám k ochrane Vášho webu, Vášho know-how, nápadov, Vašej vznikajúcej značky pomôže ? My si myslíme, že ochranné známky, resp. iné vhodné nástroje práva duševného vlastníctva. Ochranná známka Vám pomôže ochrániť i Vašu internetovú doménu. Vysvetlíme Vám ako. 

Na Vaše dane v podnikaní. 

Oplatí sa už na začiatku Vášho podnikania registrovať k DPH ? Ak aj áno, tak Vás daňový úrad nechce registrovať k DPH ? Pomôžeme Vám. Veď aj kvôli nám menil štát zákon o DPH. A referencie? Zatiaľ 17 výhier na Najvyššom súde SR v oblasti registrácie k DPH robí z nás naozaj špecialistu aj na túto problematiku.

Na Vašu podporu v podnikaní.

Začiatok podnikania je ťažký. Je dobré mať niekoho, kto Vám pomôže. Ako Vám môžeme pomocť my ? Čím sa líšime od iných ? Tým, že máme v tíme aj účtovníkov. Vieme tak „spojiť“ právo a ekonomiku, a predložiť najlepšie riešenie aj z pohľadu daní, odvodov a celkového vedenia účtovníctva.

testimonial img

Klienti o nás hovoria

Vybrané referencie

Kontaktný formulár

Mám záujem o konzultáciu/ cenovú ponuku/ zodpovedanie otázok


Advokátska kancelária Marônek&Partners v médiách