banner

Zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra

Obrázok sekcie

Ešte nemáte zapísaného konečného užívateľa vašej firmy do obchodného registra? Pripravíme všetky dokumenty a zabezpečíme rýchly zápis konečného užívateľa do OR za výhodných podmienok.  Závolajte nám na tel. číslo: +421 238 102 974 a dohodnime si úvodnú konzultáciu, prípadne využite možnosť rýchlej cenovej ponuky, na ktorú vám odpovieme do 30 minút. 

 

Zápis konečného užívateľa výhod – nová povinnosť pre podnikateľov od novembra 2018

Podnikatelia – od novembra 2018 máte ako majitelia už existujúcich firiem povinnosť zapísať konečného užívateľa vo vašej firmy do obchodného registra. Tieto údaje budú zapísané v neverejnej časti obchodného registra a dostupné budú len pre oprávnené osoby zo strany štátu, ako je napríklad polícia, prokuratúra, súdy, finančná správa a iné. Odporúčame vám splniť si túto povinnosť čím skôr, aby ste na ňu nezabudli a nehrozili vám neskôr pokuty. Túto povinnosť sme už zabezpečili pre desiatky našich klientov. Tak ako im aj vám radi pomôžeme rýchlo a profesionálne splniť si túto zákonnú povinnosť. Stačí nás kontaktovať

Ako prebieha zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra 

 1. Po akceptácií cenovej ponuky vám prepošleme zoznam podkladov, ktoré od vás budeme potrebovať. 
 2. Po odbržaní podkladov vypracujeme potrebné dokumenty.
 3. Dokumenty podpíšete v sídle našej advokátskej kancelárie alebo na diaľku – ak Vám to bude viac vyhovovať. Po odovzdaní do našich rúk sa o zápis konečného užívateľa výhod do OR viac nestaráte. 
 4. Zabezpečíme zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra. 

Pri zápise zmeny do OR pre vás zabezpečíme:  

 • Poradenstvo advokáta pri výbere správneho konečného užívateľa výhody a správneho spôsobu na základe čoho je KÚV
 • Prípravu všetkých dokumentov potrebných pre korektný zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra 
 • Komplexná komunikácia s obchodným registrom
 • Vypracovanie návrhu na zápis KÚV do obchodného registra
 • Podanie návrhu na zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra.

Prečo využiť pri tomto zápise služby našej advokátskej kancelárie

 • So zápismi či už nových spoločností alebo zmien do obchodného registra máme bohaté skúsenosti.
 • Vďaka špecializácií najmä na korporátne právo a zápisy do registrov vám vieme zabezpečiť túto službu odborne a súčasne za výhodných cenových podmienok.
 • Máme v portfóliu viac ako stovky novozaložených firiem resp. viac stovky zapísaných zmien v spoločnostiach, takže sme v tomto segmente „doma“.
 • Naše skúsenosti dokazujú aj naše referencie. Stačí si prečítať vyjadrenia spokojných klientov, prípadne klientov ktorýmm zabezpečujeme omnoho náročnejšiu agendu a  to zápismi konečného užívateľa výhod do registra partnerov verejného sektora
 • Ako advokátska kancelária sme povinne poistení voči zodpovednosti za škodu na poistnú sumu vo výške 1 5000 0000€

 Vykonať zápis do obchodného registra za odmenu môže len advokát. Neriskujte

A ešte je tu „jedna vec“. Právne služby za odmenu, vrátane spisovania listín o právnych úkonoch a zastupovanie pred štátnymi orgánmi, môže poskytovať len advokát. Len ten je autorizovaným subjektom s licenciou. Ak „to robí“ niekto bez takejto licencie, tak to uskutočňuje neoprávnene. Riskuje tak trestné stíhanie za neoprávnené podnikanie v zmysle § 251 Trestného zákona. Je to teda na Vás, či budete „riskovať opletačky“ s políciou, ktorá v poslednom čase zaznamenala množstvo trestných oznámení od Slovenskej advokátskej komory zameraných práve voči takýmto konaniam.

Cena za zápis konečného užívateľa výhod do obchodného registra je 89€

Špecializáciou len na určité druhy práva sme v nich „doma“ a vieme poskytnúť kombináciu najvyššej odbornosti, rýchlosti dodania a priaznivej ceny. Zápis konečného užívateľa výhod do obchodneho registra vám môžeme zabezpečiť za cenu 89€ + DPH. V prípade záujmu 

 

 

Z nášho blogu či publikácií v médiach

K téme zápisu konečného užívateľa výhod do obchodného registra sme vyjadrovali pre Zisk Manažment – celý článok si môžete prečítať tu. 

Konečný užívateľ výhod pri zápisoch do registra partnerov verejného sektora. 

Mohlo by vás zaujímať

Kontaktný formulár

Mám záujem o konzultáciu/ cenovú ponuku/ zodpovedanie otázok


books background image

Klienti o nás hovoria

Vybrané referencie

Advokátska kancelária Marônek&Partners v médiách