banner

Prevod nehnuteľnosti

Obrázok sekcie

Chcete predať, darovať či kúpiť dom, byt, pozemok?  Pomôžeme Vám! Chcete zmluvu podpísať na Vami vybranom mieste vo Vami zadanom čase? Dá sa to! Prídeme so zmluvou na miesto a v čase, ktoré Vám vyhovujú. Zavolajte nám na tel. číslo +421 238 102 974 a dohodnime si konzultáciu. 

 

Nemusíte ísť k notárovi ani na matriku

Prevody realizujeme prostredníctvom autorizácie zmluvy, čo v praxi znamená overenie totožnosti účastníka prevodu bez prítomnosti notára. Advokát teda môže s autorizačnou knihou a samotnou zmluvou navštíviť účastníka prevodu aj u neho doma vo večerných hodinách aj cez víkend. To je nesporná výhoda najmä pri vysporiadaní parcely, ktorú vlastní aj desať subjektov (v praxi je nesmierne komplikované chodiť s každým účastníkom k notárovi v pracovné dni). 

Prevod nehnuteľnosti nechajte na advokáta s poistením 

Hľadáte niekoho, kto Vám s prevodom Vašej nehnuteľnosti pomôže? Máte dve možnosti. Zaplatíte menej, risknete to a najmete si „nejaký“ subjekt z internetu bez advokátskej licencie. Druhá je síce o niečo drahšia, avšak klientovi zaručí istotu v právnych vzťahoch v podniku. Táto istota je garantovaná aj povinným poistením našej advokátskej kancelárie na poistnú sumu 1,5 mil. eur. 

Zastupovať Vás pred katastrom a spísať Vám zmluvu za odmenu môže len advokát. Neriskujte

A ešte je tu „jedna vec“. Kto Vás vôbec môže zastupovať pred katastrom? Právne služby za odmenu, vrátane spisovania listín o právnych úkonoch a zastupovanie pred katastrom, môže poskytovať len advokát. Len ten je autorizovaným subjektom s licenciou. Ak „to robí“ niekto bez takejto licencie, tak to uskutočňuje neoprávnene. Riskuje tak trestné stíhanie za neoprávnené podnikanie v zmysle § 251 Trestného zákona. Je to teda na Vás, či budete „riskovať opletačky“ s políciou, ktorá v poslednom čase zaznamenala množstvo trestných oznámení od Slovenskej advokátskej komory zameraných práve voči takýmto konaniam. 

Cena

V zmysle zákona o advokácii nemôžeme uvádzať ceny našich služieb na internete. Špecializáciou len na určité druhy práva sme v nich „doma“ a vieme poskytnúť kombináciu najvyššej odbornosti a priaznivej ceny. Zavolajte nám na tel. číslo: +421 238 102 974, kde sa okamžite dozviete cenu resp. zodpovieme všetky Vaše otázky. Prípadne využite formulár nižšie a my sa Vám ozveme naspäť.

Naše skúsenosti

A naše skúsenosti ? Pomohli sme našim klientom s desiatkami prevodov ich nehnuteľností a zápisov do katastra nehnuteľností, takže sme v tomto segmente „doma“. Stačí si pozrieť naše referencie.

Ako prebieha prevod Vašej nehnuteľnosti

  1. Po akceptácii cenovej ponuky sa dohodneme na termíne Vašej návštevy u nás v kancelárii.  
  2. Na základe Vašej predstavy a dodaných údajov pripravíme dokumenty potrebné na prevod nehnuteľnosti a zápis do katastra nehnuteľností. 
  3. Dokumenty podpíšete v sídle našej advokátskej kancelárie, prípadne na inom mieste a v čase, ktoré si vyberiete. Prídeme som zmluvou za Vami. Ďalej sa už o nič nestaráte.
  4. Vybavíme Vám prepis nehnuteľnosti na katastri.
  5. Odovzdáme Vám všetky dokumenty spolu s faktúrou, ktorú v lehote splatnosti uhradíte.
  6. V prípade vášho záujmu Vám pomôžeme s inými právnymi službami o ktoré budete mať záujem. 
Kontaktný formulár

Mám záujem o konzultáciu/ cenovú ponuku/ zodpovedanie otázok


books background image

Klienti o nás hovoria

Vybrané referencie

Advokátska kancelária Marônek&Partners v médiách