banner

Registrácia pobytu občana EÚ

Obrázok sekcie

Ste občanom EÚ a Váš pobyt na území SR má presiahnuť 90 dní? Potrebujete spravovať poštu Vašej firmy? Tak je nevyhnutné Váš pobyt na území SR registrovať na cudzineckej polícii. Zavolajte nám na tel. číslo +421 238 102 974 a túto službu pre Vás zabezpečíme na kľúč. 

 

Ste občan EÚ a potrebujete zaregistrovať svoj pobyt na území SR ? 

Dôvodom takejto registrácie pobytu môže byť napríklad existencia Vašej spoločnosti na území SR. Slovenské úrady doručujú poštu spoločnosti len do elektronickej schránky. Na jej zriadenie však potrebujete plastovú kartičku s čipom, ktorá je zároveň preukazom Vášho pobytu na území SR a umožňuje Vám aj disponovanie s poštou Vašej spoločnosti.

Komunikáciu s cudzineckou políciou nechajte na advokáta s poistením 

Hľadáte niekoho, kto Vám s vyššie uvedeným pomôže a pobyt na území SR registruje? Máte dve možnosti. Zaplatíte menej, risknete to a najmete si „nejaký“ subjekt z internetu bez advokátskej licencie. Druhá je síce o niečo drahšia, avšak klientovi zaručí istotu v právnych vzťahoch v podniku. Táto istota je garantovaná aj povinným poistením našej advokátskej kancelárie na poistnú sumu 1,5 mil. eur. 

Zastupovať Vás pred cudzineckou políciou za odmenu môže len advokát. Neriskujte

Právne služby za odmenu, vrátane spisovania listín o právnych úkonoch a zastupovanie pred štátnymi orgánmi, môže poskytovať len advokát. Len ten je autorizovaným subjektom s licenciou. Ak „to robí“ niekto bez takejto licencie, tak to uskutočňuje neoprávnene. Riskuje tak trestné stíhanie za neoprávnené podnikanie v zmysle § 251 Trestného zákona. Je to teda na Vás, či budete „riskovať opletačky“ s políciou, ktorá v poslednom čase zaznamenala množstvo trestných oznámení od Slovenskej advokátskej komory zameraných práve voči takýmto konaniam. 

Cena

V zmysle zákona o advokácii nemôžeme uvádzať ceny našich služieb na internete. Špecializáciou len na určité druhy práva sme v nich „doma“ a vieme poskytnúť kombináciu najvyššej odbornosti a priaznivej ceny. Zavolajte nám na tel. číslo: +421 238 102 974, kde sa okamžite dozviete cenu resp. zodpovieme všetky Vaše otázky. Prípadne využite formulár nižšie a my sa Vám ozveme naspäť.

Naše skúsenosti 

A naše skúsenosti ? Na území SR sme vybavili desiatky povolení na pobyt, takže sme v tomto segmente „doma“. Stačí si pozrieť naše referencie.

Ako prebieha vybavenie Vášho pobytu s nami? 

  1. Po akceptácii cenovej ponuky sa dohodneme na termíne Vašej návštevy u nás v kancelárii.  
  2. Na základe Vašej predstavy a dodaných údajov pripravíme dokumenty potrebné na registráciu Vášho pobytu na území SR.
  3. Dokumenty podpíšete v sídle našej advokátskej kancelárie, prípadne na diaľku – ak Vám to bude viac vyhovovať a bude to možné. Ďalej sa už o nič nestaráte.
  4. Vybavíme Vám registráciu pobytu na území SR.
  5. Odovzdáme Vám všetky dokumenty spolu s faktúrou, ktorú v lehote splatnosti uhradíte.
  6. V prípade vášho záujmu Vám namodelujeme zmluvy, poskytneme iné právne služby. 
Kontaktný formulár

Mám záujem o konzultáciu/ cenovú ponuku/ zodpovedanie otázok


books background image

Klienti o nás hovoria

Vybrané referencie

Advokátska kancelária Marônek&Partners v médiách