banner

Prechodný pobyt na účely zamestnania

Obrázok sekcie

Našli ste zamestnancov, pre ktorých potrebujete vybaviť prechodný pobyt na účely zamestnania? Sústredíme sa na pobytové právo. Pomôžeme vám s vybavením pobytu a zastrešením celého procesu. Zavolajte nám na tel. číslo +421 238 102 974 a dohodnime si termín konzultácie. 

 

Komunikáciu s cudzineckou políciou nechajte na advokáta s poistením 

Našli ste zamestnancov, pre ktorých potrebujete vybaviť prechodný pobyt na účely zamestnania? Hľadáte niekoho, kto Vám s tým pomôže? Máte dve možnosti. Zaplatíte menej, risknete to a najmete si „nejaký“ subjekt z internetu bez advokátskej licencie. Druhá je síce o niečo drahšia, avšak klientovi zaručí istotu v právnych vzťahoch v podniku. Táto istota je garantovaná aj povinným poistením našej advokátskej kancelárie na poistnú sumu 1,5 mil. eur. 

Zastupovať Vás pred cudzineckou políciou za odmenu môže len advokát. Neriskujte

Právne služby za odmenu, vrátane spisovania listín o právnych úkonoch a zastupovanie pred štátnymi orgánmi, môže poskytovať len advokát. Len ten je autorizovaným subjektom s licenciou. Ak „to robí“ niekto bez takejto licencie, tak to uskutočňuje neoprávnene. Riskuje tak trestné stíhanie za neoprávnené podnikanie v zmysle § 251 Trestného zákona. Je to teda na Vás, či budete „riskovať opletačky“ s políciou, ktorá v poslednom čase zaznamenala množstvo trestných oznámení od Slovenskej advokátskej komory zameraných práve voči takýmto konaniam. 

Cena

V zmysle zákona o advokácii nemôžeme uvádzať ceny našich služieb na internete. Špecializáciou len na určité druhy práva sme v nich „doma“ a vieme poskytnúť kombináciu najvyššej odbornosti a priaznivej ceny. Zavolajte nám na tel. číslo: +421 238 102 974, kde sa okamžite dozviete cenu resp. zodpovieme všetky Vaše otázky. Prípadne využite formulár nižšie a my sa Vám ozveme naspäť.

Naše skúsenosti

A naše skúsenosti? Na území SR sme vybavili desiatky povolení na pobyt, takže sme v tomto segmente „doma“. Stačí si pozrieť naše referencie.

Ako prebieha vybavenie Vášho pobytu   

  1. Telefonicky na tel. čísle: +421 238 102 974 alebo prostredníctvom emailu: cenoveponuky@akm2b.sk Vás na základe Vašich požiadaviek informujeme o cene. 
  2. Po akceptácii cenovej ponuky sa dohodneme na termíne Vašej návštevy u nás v kancelárii.  
  3. Na základe Vašej predstavy a dodaných údajov pripravíme dokumenty potrebné na vybavenie pobytu.
  4. Dokumenty podpíšete v sídle našej advokátskej kancelárie, prípadne na diaľku – ak Vám to bude viac vyhovovať a bude to možné. Ďalej sa už o nič nestaráte.
  5. Vybavíme Vám povolenie na pobyt.
  6. Odovzdáme Vám všetky dokumenty spolu s faktúrou, ktorú v lehote splatnosti uhradíte.
  7. V prípade vášho záujmu Vám poskytneme iné právne služby. 
Kontaktný formulár

Mám záujem o konzultáciu/ cenovú ponuku/ zodpovedanie otázok


books background image

Klienti o nás hovoria

Vybrané referencie

Advokátska kancelária Marônek&Partners v médiách