banner

Prechodný pobyt na účely štúdia

Obrázok sekcie

Chcete študovať na území SR? Chcete pricestovať a zdržiavať sa na Slovensku (pricestovať je potrebné do 180 dní od udelenia, inak prechodný pobyt zrušia)? Chcete cestovať a zdržiavať sa v Schengenskom priestore, nie dlhšie ako 90 dní? Chcete pracovať, nie dlhšie ako 20 hodín v rámci pracovného týždňa? Chcete podnikať a študovať iné odbory bez ďalších povolení? Chcete sa po skončení prechodného pobytu legálne zdržiavať na Slovensku ešte 30 dní? Zavolajte nám na tel. číslo: +421 238 102 974 a dohodnime si konzultáciu.

 

Pomôžeme Vám so štúdium na Slovensku

Chcete študovať na území SR? Chcete pricestovať a zdržiavať sa na Slovensku (pricestovať je potrebné do 180 dní od udelenia, inak prechodný pobyt zrušia)? Chcete cestovať a zdržiavať sa v Schengenskom priestore, nie dlhšie ako 90 dní? Chcete pracovať, nie dlhšie ako 20 hodín v rámci pracovného týždňa? Chcete podnikať a študovať iné odbory bez ďalších povolení? Chcete sa po skončení prechodného pobytu legálne zdržiavať na Slovensku ešte 30 dní ? 

Komunikáciu s cudzineckou políciou nechajte na advokáta s poistením 

Hľadáte niekoho, kto Vám s vyššie uvedeným pomôže? Máte dve možnosti. Zaplatíte menej, risknete to a najmete si „nejaký“ subjekt z internetu bez advokátskej licencie. Druhá je síce o niečo drahšia, avšak klientovi zaručí istotu v právnych vzťahoch. Táto istota je garantovaná aj povinným poistením našej advokátskej kancelárie na poistnú sumu 1,5 mil. eur. 

Zastupovať Vás pred cudzineckou políciou za odmenu môže len advokát. Neriskujte

Právne služby za odmenu, vrátane spisovania listín o právnych úkonoch a zastupovanie pred štátnymi orgánmi, môže poskytovať len advokát. Len ten je autorizovaným subjektom s licenciou. Ak „to robí“ niekto bez takejto licencie, tak to uskutočňuje neoprávnene. Riskuje tak trestné stíhanie za neoprávnené podnikanie v zmysle § 251 Trestného zákona. Je to teda na Vás, či budete „riskovať opletačky“ s políciou, ktorá v poslednom čase zaznamenala množstvo trestných oznámení od Slovenskej advokátskej komory zameraných práve voči takýmto konaniam. 

Cena

V zmysle zákona o advokácii nemôžeme uvádzať ceny našich služieb na internete. Špecializáciou len na určité druhy práva sme v nich „doma“ a vieme poskytnúť kombináciu najvyššej odbornosti a priaznivej ceny. Zavolajte nám na tel. číslo: +421 238 102 974, kde sa okamžite dozviete cenu resp. zodpovieme všetky aj Vaše otázky. Prípadne využite formulár nižšie a my sa Vám ozveme naspäť.

Naše skúsenosti 

A naše skúsenosti ? Na území SR sme vybavili desiatky povolení na pobyt, takže sme v tomto segmente „doma“. Stačí si pozrieť naše referencie.

Ako prebieha vybavenie Vášho pobytu 

  1. Po akceptácii cenovej ponuky sa dohodneme na termíne Vašej návštevy u nás v kancelárii.  
  2. Na základe Vašej predstavy a dodaných údajov pripravíme dokumenty potrebné na vybavenie pobytu.
  3. Dokumenty podpíšete v sídle našej advokátskej kancelárie, prípadne na diaľku – ak vám to bude viac vyhovovať a bude to možné. Ďalej sa už o nič nestaráte.
  4. Vybavíme Vám povolenie na pobyt.
  5. Odovzdáme Vám všetky dokumenty spolu s faktúrou, ktorú v lehote splatnosti uhradíte.
  6. V prípade vášho záujmu Vám namodelujeme zmluvy, vymôžeme pohľadávky, resp. poskytneme iné právne služby.  
Kontaktný formulár

Mám záujem o konzultáciu/ cenovú ponuku/ zodpovedanie otázok


books background image

Klienti o nás hovoria

Vybrané referencie

Advokátska kancelária Marônek&Partners v médiách