Ste zamestnávateľ na území SR a máte záujem o legálne zamestnávanie cudzincov. Máte známeho, či obchodného partnera z tretích krajín, ktorí by mali záujem u nás podnikať a žiť a chcete im pomôcť s vybavením prechodného pobytu za účelom podnikania. Potrebujete predĺžiť prechodný pobyt ? Toto všetko je agenda a služby, s ktorými Vám dokážeme pomôcť. 

Prechodný pobyť a služby, ktoré Vám vieme poskytnúť:

 1.  Prechodný pobyt na účely podnikania: Už roky poskytujeme služby zahraničným podnikateľom, ktorí majú záujem na Slovensku podnikať a žiť. Vieme vám poradiť akú právnu formu podnikania zvoliť a získať prechodný pobyt za čo najkratší čas a s minimom investovanej energie. Ozvite sa nám. 
 2. Prechodný pobyt na účely zamestnania: Nedostatok kvalifikovanej pracovnej sily núti mnohých zamestnávateľov "importovať" aj zahraničných pracovníkov. Pomôžeme a poradíme Vám ako pre nich zabezpečiť prechodný pobyt na účel zamestnania, aby mohli u Vás legálne pracovať a prispievať k rastu Vašej firmy. 
 3. Prechodný pobyt na účely štúdia: Máte záujem študovať práve na Slovensku? Pomôžeme Vám s vybavením povolenia na účely štúdia. 
 4. Registrácia pobytu občana EÚ: Dôvodom takejto registrácie môže byť potreba elektronickej komunikácie so štátom, ale stretli sme sa aj s KO kritériom niektorých bánk, ktoré vyžadovali registráciu pobytu občana EÚ na Slovensku ako podmienku pre možnosť získať firemný úver. 
 5. Prechodný pobyt na účely zlúčenia rodiny: Už máte udelený prechodný pobyt a máte záujem o vybavenie pobytu aj pre ostatných členov Vašej rodiny? Ozvite sa nám. 
 6. Prechodný pobyt Slováka žijúceho v zahraničí: Ste Slovák žijúci v zahraničí a potrebujete vybaviť pobyt na území SR ? So statusom Slováka žijúceho v zahraničí je to oveľa jednoduchšie, radi Vám s tým pomôžeme. 
 7. Obnova prechodného pobytu v SR: Potrebujete Vaše povolenie na pobyt obnoviť? Pomôžeme Vám. 

​ Prečo využiť služby našej Advokátskej kancelárie:

 • Máme oprávnenie na poskytovanie právnych služieb - nič neriskujete - ako advokátska kancelária máme samozrejme na poskytovanie právnych služieb licenciu. Neriskujete tak prípadné opletačky s políciou, ktoré hrozia klientom "subjektov z internetu", ktoré na poskytovanie právnych služieb za odmenu nemajú oprávnenie.
 • Máme skúsenosti a prax vo vybavovaní prechodných pobytov 
 • Osobné stretnutia a konzultácie v príjemnom prostredí - sídlime v Bratislave Ružinove, kde vás radi privítame v našich priestoroch.
 • Konzultácie a pomoc aj na diaľku - aj keď preferujeme osobné stretnutia vieme poskytnúť väčšinu služieb aj na diaľku s využitím moderných technológií. 
 • Nič neriskujete - sme poistení na 1 500 000€ - ako advokátska kancelária sme samozrejme poistení na škody spôsobené pri výkone povolania. Od roku 2010 sme však túto poistku ešte nemuseli využiť, čo tiež dokazuje precíznosť a kvalitu nami odvedenej práce.

Kontaktný formulár

V prípade ak máte záujem o konzultáciu k službám uvedeným vyššie prosím napíšte nám. Ideálne ak napíšete čo presne máte záujem riešiť a preferovaný čas kontaktu a telefónne číslo. Následne Vás bude kontaktovať právnik s relevantnou praxou v danej oblasti.